پیام دبیر اجرایی

 

 

هوالعلیم

 

جشنواره سالیانه سلولهای بنیادی ، رویدادی برای شکوفایی

 

 


  

رشد و توسعه علوم و فناوریهای سلولهای بنیادی در کشور عزیزمان ایران ، پا به پای دیگر کشورهای توسعه یافته و در تراز بین المللی سرعت مطلوبی یافته است . اهتمام ستودنی مدیران ارشد حوزه علم و فناوری کشور ، اساتید دانشگاهها ، محققین ، صاحبان صنایع و تولید کنندگان و دانشجویان موجب تولید چشم گیر دانش و فناوری ، محصولات زیستی و خدمات بالینی در این حوزه شده است به طوریکه رتبه جمهوری اسلامی ایران را در رتبه بندی های بین المللی به ویژه در سال‌های 2016 و 2017 افزایش قابل توجهی داده است . بینستاد توسعه علوم و فناوریهای سلولهای بنیادی معاونت علمی ریاست جمهوری طی سه سال گذشته با تشکیل بالغ بر 30 کارگروه تخصصی و بهره مندی از خرد جمعی بیش از 800 نفر از اعضای هیات علمی ، پژوهشگران ، فناوران ، تولید کنندگان ، صاحبان شرکتهای دانش بنیان و سایر فرهیختگان بخش بهداشت و درمان و فنی و مهندسی کشور، به عنوان نماینده کلیه فعالان حوزه سلولهای بنیادی کشور ، تلاش نموده تا ضمن تدوین برنامه 10 ساله توسعه و نقشه راه این دانش راهبردی ، موجبات سازماندهی کلیه سرمایه های ذیربط را در سطح ملی فراهم اورد.    

جشنواره سالیانه سلولهای بنیادی ، که در سال جاری با عنوان "سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی"  برگزار میگردد، بزرگترین مجمع فعالان سلولهای بنیادی در کشور محسوب میشود که با مشارکت کلیه مدیران ارشد حوزه علم و فناوری کشور ، اساتید ، محققین ، صاحبان صنایع و تولید کنندگان ، دانشجویان و دانش آموزان برگزار میگردد. امروز جشنواره مذکور فرصت بسیار مغتنمی است تا با مرور تازه های این حیطه راهبردی در سطح جهان و بهره مندی از ایده های دانشمندان داخلی و خارجی هدف گذاری و جهش علمی کشور را در این حوزه سرعتی مضاعف بخشد.

 جشنواره سالیانه سلولهای بنیادی ، رویدادی مهم برای شکوفایی این دانش در سطح ملی میباشدکه به لطف خداوند متعال با مشارکت و استقبال زاید الوصف اندیشمندان این حیطه مواجه شده است. لذا از این فرصت استفاده نموده، ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای کلیه همکاران کمیته راهبردی، اجرایی و کمیته علمی در برپایی این رویداد ارزشمند علمی کشور، از همه شما مخاطبین دعوت می‌نمایم با حضور علمی خود برای شکوفایی این دانش راهبردی کشور عزیزمان ایران  مشارکت نمائید.

 

 

  

دکتر محمد امیر امیرخانی

دبیر شورای راهبردی ستاد توسعه علوم و فناوریهای سلولهای بنیادی   

و دبیر اجرایی دومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی کشور

 

 


 پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top