توسعه همکاری های مشترک علمی

 

برنامه توسعه همکاری مشترک "MCD" برای گفتمان اختصاصی اساتید و محققان برجسته خارجی و اساتید ایرانی مقیم خارج از کشور مدعو کنگره مذکور با مدیران، اساتید و گروههای تحقیقاتی داخل کشور برگزار می گردد. نام و مشخصات اساتید مدعو در سایت کنگره به آدرس stemcellfestival.com موجود می باشد.

در صورت تمایل، جهت هماهنگی روز و ساعت ملاقات با اساتید مورد نظر، فرم مربوطه را تکمیل فرمایید. در صورت بروز هرگونه مشکل از  طریق تلفن دبیرخانه جشنواره به شماره  83532346-021 تماس حاصل فرمایید.

 

فرم ثبت نامپیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top