اخبار


جلسه توسعه همکاری های مشترک اندیشمندان و محققین داخلی و خارجی ، در جریان سومین کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی، رویداد فن بازار با استقبال چشمگیر فناوران و سرمایه گذاران و با حضور دکتر حمیدیه دبیر کل جشنواره، دکتر امیر خانی دبیر اجرایی جشنواره و دکتر مردپور مدیر بخش فن بازار در این جشنواره برگزار گردید.

جلسه مذکور صبح امروز، تحت عنوان "کانون اندیشه و نوآوری" و با حضور اساتید مطرح داخلی و خارجی دانشگاهی برگزار شد. در این گرد همایی چند ساعته که در سالن جنبی مجموعه سالن اجلاس سران برگزار گردید، اساتیدی از کشور های امریکا، کانادا، فرانسه، هلند و سوئد حضور داشتند.

به گفته دکتر کاوه آشتی بقائی، دبیر کانون اندیشه و نوآوری ستادتوسعه علوم و فناوری‌های سلول های بنیادی، از مهمترین مباحث مطرح شده، زمینه ها ی همکاری مشترک در حوزه علوم زیستی و سلولی و ملکولی، مهندسی بافت،Stem cell  و سلول های پرتوان القائی بود.

وی افزود: این جلسه از ساعت 8 تا 10 صبح به طول انجامید و پس از آن اساتید به صورت پراکنده و غیر رسمی در سالن اجلاس و نمایشگاه های پیرامون سالن اجلاس به تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

شایان ذکر است، سومین جشنواره ملی و کنگره بین‌المللی علوم و فناوری سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، در تاریخ 3 لغایت 10 آذرماه 1397 توسط ستاد توسعه علوم و فناوری‌های سلول‌های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درحال برگزاری است.

پیام رئیس

به نام خدا

توسعه علوم و فناوریهای راهبردی و تمرکز بر مرزهای دانش یکی از مهمترین سیاست های توصیه شده مقام معظم رهبری بوده و ضامن رشد و شکوفایی کشور می باشد. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تلاش است تا با تمرکز بر این دست از علوم و فناوری ها، بستر مناسبی را برای ایجاد زیست‌بوم های مناسب کارآفرینی و نوآوری، اقتصاد دانش بنیان، تأمین نیازهای اساسی کشور و حضور موثر در بازارهای جهانی را فراهم آورد . 

ادامه مطلب...

پيام دبير کل

 

به نام خداوند هستی‌ بخش
سومین جشنواره ملی و کنگره بین المللی علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی رویدادی علمی و فناورانه است که با توکل به خدای متعال و با یاری اندیشمندان و صاحب‌نظران علوم سلولی و پزشکی بازساختی نقطه عطفی در تحولات مبتنی بر فناوری های نوین در کشور خواهد بود.

ادامه مطلب...

 

 


بخشهای جشنواره


اخبار
برگزار کنندگان همایش


حامیان جشنواره


Scroll to Top